TÜRK OLMASAYDI, NE YAPACAKTI BUNLAR!

CHP’li Gürsel Tekin demiş ki ‘Atatürk’ten sonra en güçlü lider Kılıçdaroğlu’dur.

 

Aynı Gürsel Tekin demişti Zaman Gazetesi’ni tek kelime anlatmak gerekirse ‘vicdan’dır.

Bunlar doğru değil. Türk Milleti’nin en büyük lideri Atatürk’tür, ondan sonra Atatürk’ün yolundan giden bir liderimiz olsaydı eğer, zaten bugün bu sorunları yaşamazdık!


Feodal ağalarla işbirliği yapan siyasetçilerimiz olmasaydı eğer, herkes Türkçe bilirdi ve bugün Kürtçe tercüman meselesini yaşamazdık.

Onun için Atatürk’ü baz alıp liderlik sırası yapmaya kalkacak olursanız, O’nun gibi ve O’ndan sonra gelen bir lider olsaydı eğer, bugün AKP-PKK ittifakından da hiç bahsetmezdik.

Atatürkçüyüm diyenler artık Türk Milleti ile yüzleşmeli, 1938 sonrası ülkemizin bu hale nasıl düşürüldüğünü açıkça anlamalıdır.

Gelelim Zaman Gazetesi‘ne. Gürsel Tekin’in söylediği doğru değil. Zaman Gazetesi vicdan değil cellattır. İnsanlarımıza savunma hakkı dahi vermeden darbeci, terörist, uyuşturucu kaçakçısı, pkklı diye fişleyen bir yayın organıdır. Öyle ki mahkemeleri bile yok saymakta, yaptığı yalan haberleri tekzip eden kararları dahi yayımlamamaktadır.

Sonuç olarak, Türk Bayrağı’nın taşlandığı, Türk’üm demenin ırkçılıkla bir tutulduğu, anayasa üzerinden Türk, Atatürk ve Türk Milleti değerlerimizin yok edilmeye çalışıldığı bir ortamda, ‘BEN ATATÜRK’ÜN PARTİSİYİM’ demek bir anlam ifade etmiyor.

‘Atatürk’ten sonra gelen lider Kılıçdaroğlu’dur, demek bir anlam ifade etmiyor.

Cellat olanlara vicdan demek bir anlam ifade etmiyor.

Atatürk’ün öz fikirleri Bilge Kağan‘a dayanır. Bakın Bilge Kağan ne demiş:

“İlahî göğün yarattığı Türk Bilge Kağan, bu devirde tahta çıktım. Sözlerimin tamamını dinleyin, özellikle küçük erkek kardeşlerim, çocuklarım, birleşik soyum, halkım … güneyde Şadlar, kuzeyde tarkanlar, beyler, Otuz … Otuz Tatar halkı … … Dokuz Oğuz Beyleri ve halkı, bu sözümü iyice işitin, sıkıca dinleyin!”

Atatürk’ün gençliğe hitabesi de budur, yüz yıllar geçse de , özü budur: Ey Türk Gençliği!

Türk olmanın ırkçılıkla eşdeğer tutulduğu bu medya ve siyasette, Kılıçdaroğlu çıkıp da ortaya “NE MUTLU TÜRK’ÜM” diyemiyorsa eğer, o Türk Milleti’nin lideri değildir.

Güvendiklerimizin ihanetine uğramış bir milletiz biz ama ne yapalım, bunu da aşmasını biliriz, bilmek zorundayız, tıpkı ERGENEKON‘da yaptığımız gibi.

Bir de yine CHP’li Hüseyin Aygün demiş ki polis bir işe yaramaz, eşya bile ondan değerlidir‘.

Polis dediğiniz Türk Polisi’dir. Kalleşlik, düzenbazlık, sahtecilik, işbirlikçilik yapan olabilir ama siz Türk Polisi dediğinizde, orada duracaksınız, herkes hesap gününü bekliyor. Böylesi ağır bir yargıya varmadan önce sizin de beklemeniz gerekir. Gün ola harman ola.

Diyeceğim o ki moda oldu; Türk’e saldırmak, Atatürk’e saldırmak, Türk Bayrağı’na saldırmak, Mustafa Kemal’in Askerlerine saldırmak!

Düşündüğümüz o ki Türk olmasaydı ne yapacaktı bunlar, Anadolu gibi herkesin gözü olduğu bir coğrafyada!

ERDAL SARIZEYBEK

İLK KURŞUN

Bunlar da hoşunuza gidebilir...