Singulartiy’ciler Baş Kesmeye Devam Ediyor!

Oktan Keleş’in  : SİNGULARİTY TEHLİKESİ – BİLİNÇ KIYAMETİ  makalesi zaman geçtikçe daha iyi anlaşılacak, daha değerli hale gelecek tarihi bir makaledir. http://www.onaltiyildiz.com/artikel.php?artikel_id=33 )

O makalede Oktan Keleş;  8. madde olarak  Şeytanilerin şu planını yazmıştı:

Kafası kesilen bir insanın dondurulup tekrar birleştirileceği çalışmalarının deklare edilmesi… (Birinin kafasını kesip sonra birleştirme -sözde- mucizesi; Deccalî bir vasıf.

Bu konuların ayrıntılarını Oktan Keleş, ASA ve Deruni Devlet-Kutsal Halı- kitabında açıklamıştı. Özellikle Deruni Devlet kitabında  Singularity ve Dabbet’ül Arz bölümlerinde konunun detayları anlatılmıştır.

Ray Kurzweil’in de içinde bulunduğu bir ekip, insanları kandırarak, başlarını kesiyorlar. Bu kişileri, ileride tekrar dirilteceklerine inandırarak, çeşitli kliniklerde  kesilen bu başları dondurmaktadırlar. Bu çalışmaları da tıbbi çalışma adı altında kamufle etmektedirler.

İşte konuyla ilgili haber:

Havaalanından 18 insan başı çıktı!

ABD’nin Chicago eyaletinde havaalanı yetkilileri dehşete düşüren bir açıklamada bulundu.

Güvenlik yetkileri, O’Hare Uluslararası Havaalanı’nda plastik poşetler içinde tam 18 insan kafası bulduklarını açıkladı.

Bulunan başların Roma’da bir araştırma merkezinden geldiği, bürokratik nedenlerden dolayı yerine ulaştırılamadığı iddia edildi.

Daha sonra başların tamamen medikal kullanım için olduğun açıklayan yetkililer, ortada yasadışı bir durum olmadığını belirtti.

http://www.nydailynews.com/news/national/17-human-heads-found-o-hare-airport-article-1.1240279

Bunlar da hoşunuza gidebilir...