Oktan Keleş’in Her İstihbaratı Çok Önemli!

Oktan Keleş tam 1 ay öncesinden istihbaratı vermişti. Bu istihbarat da diğerleri gibi tam isabetli olacaktı. Ama nerde öğüt alacak?

Oktan Keleş tam 1 ay öncesinden istihbaratı vermişti. Bu istihbarat da diğerleri gibi tam isabetli olacaktı. Ama nerde öğüt alacak?

Oktan Keleş 11 Ekim 2012 ‘de bir yazı kaleme almıştı.

“Duy da İnanma! İsrail’in yeni Şeytani planları…” diye. O yazı da;

“İsrail erken seçim kararı aldı yeni koalisyon kurmak için. Bunlar hep tezgâh.Yakında Suriye’ye ve Gazze’ye saldırı planlıyorlar. Yok oluş senaryoları, yani korkularıyla yapacağı yeni şeytanlıklara bu psikolojik söylemi kullanacak. “Yok edilme psikolojisiyle” hareketlerini haklı göstermek istiyorlar. Uyanık olmak lazım. Rehavet asla olmamalı.” Demişti.

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1884

Tam bir ay sonra İsrail önce Suriye’ye ardından da Gazze’ye saldırdı.

16 Yıldız’ın verdiği bütün istihbarların dünyada eşi benzeri yok. Ama yukarıda da söylediğimiz gibi nerede öğüt alacak? Üstelik Oktan Keleş bu çalışmaları karşılığında  başka danışmanlar gibi hiçbir ücret almıyor. Şimdiye kadar kimseden bir ücret almadı ve almayacak.

Bizim gayemiz para pul değil: Devlet-i Ebed Müddet ! Gayretimiz Devletimizin güçlü olmasıdır! 

Oktan Keleş, “Yakında Suriye’ye ve Gazze’ye saldırı planlıyorlar” dedikten 1 ay sonra saldırılar başladı.

İşte son üç gündür yaşananlar:  

İsrail Gazze ye Ölüm Yağdırdı 

 

Gazze’yi vurmak için aylardır hazırlık yapan İsrail, dün kadın çocuk demeden katliama başladı. İsrail uçak ve helikopterleri ile hücumbotlar Gazze’ye ölüm yağdırdı. Saldırılarda en az 9 kişi öldü, 12’si ağır 49 kişi de yaralandı.

Abluka altında yokluğa mahkum ettiği Gazze’yi vurmak için aylardır hazırlık yapan İsrail katliam için düğmeye bastı. Akşam saatlerinde İsrail uçak ve helikopterleri, Gazze, Han Yunus ve Refah’a onlarca hedefe bomba yağdırdı. Gazze Şeridi’nin güneyinde ve kuzeyinde bazı araçlara havadan suikast düzenlendi. Gazze Şeridi’nin orta kesimlerindeki Nuseyrat mülteci kampı İsrail savaş uçaklarının hedefi oldu. Katilama donanma da eşlik etti. İsrail hücum botları, Gazze sahillinin farklı bölgelerini top ateşine tuttu.

Katliamın adı Tevrat’tan: Bulut Sütunu  

İsrail Ordusu, Gazze’ye yönelik başlattığı saldırıya ‘Bulut Sütunu’ ismini verdi. Bulut sütunu, Tevrat’ta İsrailoğulları’na yardımı simgeliyor. ‘Bulut Sütunu’ tabiri, Tevrat, İncil ve Zebur’u içeren Kitab-ı Mukaddes’in ‘Çıkış’ bölümünde geçiyor. Yahudiler, ‘Tanrının, Yahudileri bir bulut sütunuyla düşmanlarına karşı koruduğuna’ inanıyor. Kitapta şu ifadeler yer alıyor: ‘Gece gündüz ilerlemeleri için Rab, gündüz bir bulut sütunu içinde yol göstererek, geceleyin bir ateş sütunu içinde ışık vererek onlara öncülük ediyordu. Gündüz bulut sütunu, gece ateş sütunu halkın önünden eksik olmadı.’  

http://yenisafak.com.tr/dunya-haber/katiller-isbasinda-14.11.2012-423748

http://haber.gazetevatan.com/bu-daha-baslangic/493126/1/Gündem

İsrail Suriye’yi yine vurdu

İsrail, 39 yıl aradan sonra Suriye’yi ikinci defa vurdu. Suriye’den Golan Tepeleri’ne top mermisi düşmesi üzerine İsrail, top mermisinin geldiği hedefi “doğrudan” vurdu. İsrail dün uyarı ateşi yapmıştı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25397046/

Şimdi çıkmış birileri hala Oktan Keleş hakkında ileri geri konuşuyor. Meseleyi başka alanlara çekerek Oktan Keleş’in çalışmalarını boşa çıkarma gayreti gösteriyorlar. Ağızlarının içinde geveleyerek konuşanlara karşı, Allah’ın izni ile Oktan Keleş’in her yazısı, araştırması, istihbaratı onların uykusunu kaçırıyor.

Çünkü Oktan Keleş, bazıları gibi başka ülkelere ÇALIŞMIYOR! 

O, bu ülkenin  evladı…

Üstelik bu uğurda defalarca süikasta uğradı. Bunlardan iki tanesini de şahitleri ile beraber son kitabında yazmıştı. Monşerler oturmuşlar Boğaz’daki yalılarına ahkam kesip, bu milleti yanlış yönlendiriyorlar. Ama artık onların devri bitti. Türk’ün devri başladı…

Oktan Keleş’in gayreti bu Milletin yücelmesi… Deruni Devlet Kitabında bu sıralamayı yazmıştı:  

Bütün Milletleri bir araya toplayacak, TÜRK MİLLETİDİR!

 

Erol Elmas

onaltıyıldız // fbkg

Bunlar da hoşunuza gidebilir...