OKTAN KELEŞ YAZDI: Ümmet Aranıyor…

Yine Yahudi, yine zulüm. Aynı filmi sar baştan. Üstelik bir ay önce net istihbarat verdik. Yıllarca yazdık,çizdik, “kahrolsun İsrail falan.” Hatta 1989 yılında Milli Gazete’de yazdığım yazıyı bile yeniden yazdım. Slogan attık, “aa baktım bir şey olmuyor,ha anladım ki ümmet lazım.”

 

Hani kuru kuru bize de bazen, “Türkçülük Yapıyorsun” Diyerek, “Ümmetçi Olmak Lazım” ahkâmı kesenler var ya, soruyorum nerede bu ümmet?

 

Dün bir arayayım dedim bu ümmeti, baktım nerelerde mesela; Bush ile  Suudi Yahudi kralı el ele. Bankalarında 18 trilyon doları var… aaa Dubai diye yeni bir İslami kültür, 10 yıldızlı oteller, lüks kelimesi bile fukara kalır, onların lüksü yanında. Araplar da para gani. Avrupa bankalarını finanse ediyorlar, futbol takımları satın alıyorlar.  Vay vay, Arap baharı dolmasını yutmuşlar, yeni dizayn…

 

 

Müslümanlar kutuplaşmış; İran Pers derin devleti Yahudi’yle işbirliğinde . …Mezhep çatışmaları kapıda. İslam dünyasının tv kanallarına girdim, vur patlasın çal oynasın. Alimler birbirine girmiş… Bunca tarikat, cemaat dünya genelinde İslam aleminde her sene toplanan zekat parası bilineni 250 milyar dolar, evet yanlış yazmadım, bilinen nasıl mı? Hani faizsiz banka da kurdular ya faizsiz nasıl oluyorsa… Giriş çıkışlarından finans hareketlerinin takibinden istihbarat raporlarına yansıyan yansımayanı Allah bilir. Kabe’yi Las Vegas’a çevirdiler. Bir buçuk milyar nüfuslu Müslüman dünya var. Eee hala Gazze sorunumuz var, vay vay. Başka bir din eğer bir buçuk milyar nüfuslu ve Müslümanların coğrafyaları onlarda olsaydı enerjileri imkanları vs uzaya hakim olurlardı, ama bizimkiler daha Gazze’yi koruyamıyor. Bak bak Yahudi’nin insafına kalmışlar. Bizimkilere baktım; Dışişleri politikası ağlamaya endeksli. Gitmiş ağlıyor, ne küçük düşürücü bir resim… Şimdi duyar gibiyim, ağlamak insani bir meziyet… Tabi ki öyle, ama böylesi ağlamak değil. Yahudi piçi vuracak, biz hep ağlayacağız, dua edeceğiz ,ee hani fiili dua? Kur’an ne diyordu? Hani samimiyet?

 

 

 

 

 

Sayın Davutoğlu, ağlamayalım İsrail’le olan gizli-açık tüm anlaşmaları gel fes edelim! İsrailli tüm şirketlere good bay diyelim. Bak herkesin gözünden kaçtı, sarıldığın acılı adamcağızın cebinde Yahudi sigarası var;

 

 

 

İsrail bundan kahrolmuyor işte. Hepimiz bu ürünlere bazı politikalardan dolayı mahkumuz. Bunu hükümet çözer… Maalesef işte gerçekler; Obama’ya çok güveniyordunuz, şimdi yine bizim dediğimiz çıktı, hayal kırıklığı yaşamışlarmış. Ne komik… ABD politikalarını terk edelim. Müslüman’ın ve Gazze’nin katili bunlar. Yine Filistin hareketleri ne kadar İslami onu da tartışalım mı?  Neyse… Çin zulmüne de aynı tepkiyi gösterelim, Afganistan’a, Keşmir’e vs. ama nerede? Hep önümüze ABD ÇIKIYOR. Sayın Başbakanın samimi arkadaşı OBAMA.

NEYSE ÜMMETİ ARAMAYA devam ederken bir de bizim ülkeye bakayım dedim. Bu ümmetçiler iktidarda ülkede ne değişmiş; aaa baktım faiz gırla gidiyor, zina suç olmaktan çıkmış, genelevlerin önünde hala güvenlik mensupları nöbette… Gelen vergi müftü ve imamlara maaş olarak veriliyor. Hani 11 yıl önce biri vardı böyle demişti baktım o da iktidar partisinde… aaa gdo tohum israil’den, One Minut  deniyor, ardından da  mayınlı araziler Yahudi’ye verilmek isteniyor. NATO düşmanları en büyük NATO’cu olmuş. Kişisel hırslar, devlet yönetimine karışmış. Hz. Ömer adaleti nutukları atanlar, Allah söyletiyor FİRAVUNLAŞMAK DİYENLER en ön köşede, üüüüfff  ne ihaleler, gemicikler, komisyoncuklar. Yetim hakkı yenmiyordur herhalde. Ha, yine bol bol cami yapalım sloganları… Lüks otellerde sünnet yerine getirmeler. İslami sosyete üretmeler, daha önce laik kesime ne eleştiri getiriliyorsa aynısının beterini, haşa İslami olarak yapmalar. Mesela Uğur Dündar’a kızanlar, onun yerine kendi Uğur Dündarlarını getirmeler, Rasim Ozan’ı alkışlamalar. Koltuğa yapışmalar ille de başkan ille de ben diyenler…

 

Allah Allah bir sürü mehdide çıkmış mehdi enflasyonu var. İçki tüketimi dünyada ilk ondayız, uyuşturucuya değinmiyorum. Jenefer Lopez 50 bin kişi hala topluyor, bu ülkede, tvlerde bugün ne giysek yarışmaları, türbanlı bacılar. Unutmuşlar, en büyük modacı Azrail as’dir beyazı giydirir doğru PODYUM YERİNE, huzuru mahşere…

 

Ya bazı İslami kanallardaki yemek TARİFİ POROGRAMLAR, Allahın nimeti, çalgılı çengili yapılıyor, vay be…Pislik akan  tv dizileri, acayip yarışmalar, yav sordum kendi kendime dedim, ne değişmiş İslami açıdan haaa vardır bir bildikleri…..

 

Neyse ümmete baktım aradığım yerlerde bulamadım,sonra çare ne diye düşündüm tek çare TÜRK BİRLİĞİ sonra TÜRKİSLAM BİRLİĞİ sonra İSLAM BİRLİĞİ sonra İNSANLIK BİRLİĞİ ,TÜRK ADAMLAR BİRLİĞİDİR.

 

Hayali ümmetçiliği bırakın gerçek ümmeti kurmak istiyorsanız TÜRK SANCAĞI ALTINDA BİRLEŞİN. ÜMİTSİZLİK YOK, KOKUŞMUŞLUĞUN farkına varacağız ki uyanalım rahmet olsun, ALLAHIN VADİ YAKINDIR O KUTLU ZAMAN YAKLAŞIYOR.Tüm dünya Adaletle dolacak.mazlumun hesabı sorulacak.

 

 

 

Son sözüm :İsrail yok olacaksın Şaron’un piçi, Allah nurunu tamamlayacak.

 

Saygılarımla.

 

Oktan Keleş

Onaltıyıldız /// Fbkg

Bunlar da hoşunuza gidebilir...