OKTAN KELEŞ Yazdı: Sinemalarda Yüzyılın Komedisi

İsrail özür dilemedi. Erdoğan’a telefonda özür anlamında “üzgün” olduğunu söylemiş. Özür böyle olmaz. Milletler arenasında BM’de tekrarı ile yapılır. Bunların Hepsi Danışıklı dövüş. Netenyahu’nun başucunda Obama  olduğu halde telefon ediliyor. Açık ki ABD dizaynı ile  alelacele bir  oyun sahnelendi.

Diyarbakır’daki rezaleti güya millete böyle perdeleyecekler. Obama emrediyor, BOP Eş Başkanı sadece görevini yapıyor.

İsrail’in İran’a karşı güvenliğini garantileme görevi, ABD’nin kaybettiği mevzileri kazanma stratejisi, hepsi o kadar. Biz yazacağımızı yazdık, “Başlıksız Yazı”mızda http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2171 Bu numaraları, bu Millet yemez.  Suç işlenmiştir. Günü geldiğinde, yüce Türk devleti bunu yargılayacaktır. 

Türkiye, PKK- AKP işbirliği ile kurulmadı ki, yine onların  işbirlikçileri ile yıkılsın. TBMM Başkanı Cemil Çiçek açıklama yaptı: “PKK’nın muhatabı hükümettir.” Diye. http://www.ensonhaber.com/cicek-ocalanin-cagrisinin-muhatabi-hukumettir-2013-03-23.html  Bunu biz dediğimizde eleştirenler, şimdi özür yağdırıyor. Bir takım “itler” bizlere mail yazıp, çok olduğumuzu söylüyorlarmış. İt ürür, kervan yürür. 

İsrail-ABD-AKP-PKK el ele oyunda. Ama  buradaki dörtlü, yanlış milletle oyuna girmişlerdir. Bu milletin adı yüce Türk milletidir. Sabredin,n e diyorsak bir bir çıkmıştır. 

“Türk Milletine Savaş” http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=886 yazımı yazdığımda, yine bazı itler, “hadi ya kim savaşıyor?” dedilerdi. Eeee şimdi barıştan kim söz ediyor? Yazdıklarım sitenin  arşivinde duruyor. 16 Temmuz 2011 yılında yazmıştım.1.5 Yıl evvel. 

Türkiye olduğu gibi kalacak, ama bu vatan üzerinde oyun oynayanlar, göreceksiniz ki, göreceksiniz ki, acaba hangi ülkelerden sığınma hakkı isteyecekler? Yaşayıp göreceğiz. Bu yazdığımı da duvara asın, elbet günü gelecek inşallah! 

 Gündemle alakalı bu günleri  çok önceden zaten yazdık. 

Ne diyor İstiklal Marşımız: 

 

Korkmasönmez bu şafaklarda yüzen al sancak

 

Küçük bir soru: Erdoğan’a hangi kraliçe, bebek katilinin bildirgesini imzalı,(daha okunmadan) yani kraliçe imzalı talimatı bizzat verdi? Buna da kulp bulunur şimdi. 

Saygılarımla. 

Oktan Keleş 

ONALTIYILDIZ // FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...