OKTAN KELEŞ YAZDI: Psikolojik Virüsler TİMES’LAR

Dün gazetelerde ve internet medyasında; “İngiliz Gazetesi’nden Türkiye’yi ayağa kaldıracak iddia” haberi yayınlandı:

http://haber.gazetevatan.com/Haber/479299/1/Gundem

İngiliz Financial Times ve  Sunday Times gazetesi;  MI5, MI6 ve İngiliz lejyoner kulübü amaçları doğrultusunda psikolojik harp yapar. Bu iki şerli gazete tüm dünyaya psikolojik virüs yayar.

İngiliz Financial Times gazetesinin dünkü haberinde, “Suriye ordusunun alternatifi Türkiye’de kuruluyor”  haberi ile  fitne virüsü taşıyan bir metot kullanıyor. Daha önce de yazdık, “maalesef Hükümet  özellikle Suriye meselesinde basiretsiz davrandı ve bunun sonucunda da dış politikamız çöktü” diye.  Dış politikamızda zaaf gören; Ermenistan ve Yunanistan ötmeye başladı. Bu ülkeler de vakitsiz öten horozlar meselesini bilmiyorlar galiba, neyse.

Suriye meselesinde acemice hatalar yapıldı, yapılmaya da devam ediliyor. Zincirleme kaza yolda.

Şimdi,  istihbaratçıların kullandığı bu İngiliz gazetesinde Türkiye aleyhinde yayınlan  bu haber sadece Hükümeti ilgilendirmiyor. Bütün Türk Milletini ilgilendiriyor. On Altı Yıldız sitesi elbette yapılan yanlışları söyleyecek, ama mesele Türkiye aleyhinde yayın yapmaya gelirse, işte o zaman tek vücut oluruz. Türkiye’ye laf söyletmeyiz arkadaş.

Ajan virüsü bulaşmış bu  İngiliz gazetesine yine On Altı Yıldız olarak biz cevap verelim. On Altı Yıldız  özel arşivinden orijinal bir  belge niteliğindeki gazete ile bu sinsi İngilizlere cevap verelim, bu yaptıklarının  yeni olmadığını gösterelim.

Bu yazıyı inşallah Hükümetin danışmanları kullanır. Çünkü bu belge, Hükümetin’de gözünü açacak bir belge.

Yıl 1940 Mart’ın 17’si.  Sunday Times gazetesi Hitler’in Duce ile görüştüğünü yazıyor. Ayrıca “Romanya  Hitler’in  Gençliğine sahip olabilir” diyerek, Romanya’da Nazi örgütlenmesi gibi bir örgütlenmeden bahsediyor. Bu ajan gazete ta o zamanlar bugünküne benzer haberlerin aynısını yapıyor. Bazı olayları sadece muhabir haberiymiş gibi veriyor.

Ta o zamandan Siyonist ve İngiliz işbirliği  ortada. Unutulmamalı ki, bu ikili Ortadoğu’da Şeytani bir ittifaktır.

İngilizlerin bu mikroplu gazetesi, sanki masum bir haber gibi sunuyor Türkiye’nin aleyhindeki bu haberi. Oysa dünya kamuoyuna karşı bu haber  Türkiye’yi oldukça kötü bir pozisyonda gösteriyor.

İşte yukarıda belgesi, aynı senaryo, aynı tekerrür. Hükümet uyanık olmalı. Niye ? Bakın İngilizler aynı haberi (dünkü haber) ayrı versiyonunu kullanarak  1940 da Hitler için yapıyor. İngiltere, Hitler’in Hitler oluşunda, el altından çok çabaladı, gaz verdi sonra da lanetledi. Hep aynı taktik.

Fakat bunları Hükümette takip edecek bir analizci yok. Bu kadar danışman ne yapıyor, bilmiyorum.(Aslında biliyorum.)

Mesele Türkiye olunca yine On Altı Yıldız olarak biz devreye girelim, dedik. Bu gazetelerin ilk kuruluşundan beri olan tüm arşivleri elimizde. Sadece bunların değil tabi. Canımız sıkıldıkça tüm ekip karıştırıveriyoruz yabancı arşivleri.

Bugün yayınlanan iki habere dikkat çekmek istiyorum:

http://haber.gazetevatan.com/devrim-muhafizlarindan-ajan-teyidi/479542/1/Manset

http://haber.gazetevatan.com/font-color%3dredflasflasfont-abdden-sok-turkiye-uyarisi/479509/1/Gündem

Görmüyor musunuz oynanan oyunu? Bütün bunlar psikolojik alt yapısı olan haberler. Gelişigüzel yapılmıyor. Bir amaca yönelik hazırlanıyor.

Sonuç olarak:

 Time’lara dikkat! İngiliz mikrobunun tek dezenfekte ilacı: On Altı Yıldız. Bildiğiniz gibi daha önce de bu İngilizlerin bazı sahtekarlıklarını Osmanlıca gazetelerden örnek vererek yayınlamıştım. http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1163

Bir kaç yıl önce beni İngiltere’den İngilizlerin meşhur bir tarih dergisinin editörü aradı, röportaj istedi ve sordu: “Bu belgeleri nereden buluyorsunuz?” diye. Cevabım şuydu: “Dünyayı yönetmiş bir ecdadın torunuyuz ve yine yönetecek olan neslin bireyiyiz. Biraz psikolojiniz bozulacak ama gerçek bu ne yapalım” Dedim.

OKTAN KELEŞ

FBKG /// ONALTIYILDIZ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...