OKTAN KELEŞ TÜRK TARİHİNİ BAŞTAN YAZACAK !

Atlantis veya Mu Bulundu mu?

Oktan Keleş yine dünya tarihini sarsacak açıklamalarla, yeni kitabı ile tarihe Türk’ün damgasını vuruyor!

Atlantis’te neler var, Türk tarihi ile bağlantısı  ne? Neden sürekli o kayıp kenti arıyorlar?

Âdem, orada neler gördü, bu kadim şehirde yaşayanlar var mı? TURK’UN sırrı bu kadim şehirde mi saklı? Atlantis veya Mu efsanesi bitip, gerçek tarih  mi başlıyor?

Oktan Keleş, “Derûnî Devlet-Kutsal Halı” kitabında bu kayıp şehir ile ilgili şimdiye kadar bilinmeyen bilgileri veriyor…

*

TURK’UN  tarihi Yafes’ten başlamıyor! Oktan Keleş, Derûnî Devlet-Kutsal Halı” kitabında  TURK’UN yeni tarihini yazmaya devam ediyor…

TURK kimdir? Babası  kimdi, çocukları kim?

TURK’un şeceresi ilk kez bu şekilde açıklanıyor. Efsaneler bitip, gerçek bilgiler gün yüzüne çıkıyor…

TURK ve İstanbul arasındaki sırlı bağlantı ne?

Oktan Keleş’in “Derûnî Devlet-Kutsal Halı” kitabından sonra tarih yeniden yazılmak zorunda kalacak…

*

 

Kitaptan kısa bir paragraf;

İstanbul Tehlike Altında:

“Güzergâhım Fatih Camii idi. Latif Baba ve Hilaliler oradaydı. Binlerce kişi vardı caminin avlusunda, caminin içinde. Halk şuursuzca toplanmıştı. Her yerde askerler nöbet tutuyordu. Önemli yerler koruma altına alınmıştı. TV’ler ve radyolar dinleniyordu. Ancak bir süre sonra görüntü ve sesler gelip gitmeye başladı ve sonra tamamen kesildi….

Latif Baba’nın yanına geldiğimde, “Öleceksek, hepimiz vatanımızda, şehrimizde ölürüz.” diyordu. Orada bulunan herkes birbirine sarılıyordu, çoğu insan evine kapanmıştı. Türk Genel Kurmayı’nın yaptığı açıklamalar halka ulaştırılıyordu: “Türk milleti endişelenmesin!

İstanbul’da korkunç bir fırtına çıkmıştı. Gökyüzü kararmıştı. Dünya ne haldeydi bilinmiyordu….”

 

Derûnî Devlet-Kutsal Halı” kitabı geçmişin ve geleceğin kapılarını aralıyor…

Bu milletin her evladının evinde bulunması gereken önemli bir kitap. Geleceğe bırakılacak en güzel miraslardan biri…

Ve hasret bu hafta bitiyor, sırlı kapılar açılıyor…

Erol Elmas

FBKG // ONALTIYILDIZ

NOT: Kitap nasip olursa Cuma günü çıkmış olacak. Kitabın formatında bu sefer değişiklik yaptık. Kitaptaki konular geniş olduğu için kitabın ebatını büyük boy olarak hazırladık.

Kitaptaki resimler de çok önemli  olduğu için kitabın iç baskısını 80 gr. birinci hamur kağıt yaptık. Türk ve dünya tarihi için önemli olan bu eserin kapağını da kalın karton ve ciltli olarak hazırlandık.

Kitap cuma günü kitapelinizde.com ve Kırkkandil yayınları tarafından dağıtılacak. Pazartesi’nden itibaren de kitapyurdu ve diğer dağıtım şirketlerine verilecek. Kitabın ilk 200 adeti imzalı olarak, kitapelinizde. com aracılığı ile yapılacaktır.

Kitabı bulamayan arkadaşlar  veya internet üzerinden satın almak istemeyenler, başvurduğu kitapçıdan kitabın  getittirilmesini isteyebilirler.

Yine de kitabı bulamayanlar, Kırkkandil  yayınları ve bizimle irtibata geçebilirler. Kırkandil yayınlarından arkadaşımız Barboros Özdamar dağıtımda aksaklık yaşanmaması  ve kitabın bir an evvel çıkması için canla başla çalışıyor. Kendisine teşekkür ederiz…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...