Oktan Keleş 16 Yıldız Dostları ile Buluştu

Oktan Keleş, 04.11.2012 tarihinde İstanbul’da imza ve söyleşi vesilesi ile 16 Yıldız Dostları ile Buluştu.

Okuyucularımızdan gelen “imza ve söyleşi” taleplerine karşılık, söz verdiğimiz gibi ilk programımızı İstanbul’da yaptık.

Oktan Keleş, yeni çıkan “Derûnî Devlet-Kutsal Halı” Kitabı ile ilgili olarakİstanbul’da 4 Kasım Pazar günü saat 13.30-17.00 saatleri arasında Türkiye Yazarlar Birliği-İstanbul Şubesi’nde kitaplarını imzaladı ve okuyucuları ile söyleşi yaptı.

Öncelikle başta uzak şehirlerden, günü birlik, sadece konferans için İstanbul’a gelen dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yine İstanbul’dan katılarak bizleri onurlandıran değerli dostlarımızdan da Allah razı olsun.

Gerçekten de bu söyleşi vesile ile görmüş olduk ki, 16 Yıldız dostlarımız her halleri ile farklıydılar. Salondaki herkes bir aile gibiydi. Sanki yıllardır dostlarmış gibi bir yakınlık olmuştu. Birbirlerini yorumlarından tanıyan kardeşlerimiz, ilk defa yüz yüze tanışma fırsatı buldular. Gönül köprüleri daha da sağlamlaştı. Herkeste tarifi imkansız bir heyecan vardı. Bizde de tabii.
Belki de Yazarlar Birliği’nin bu tarihi salonu, ilk defa bu kadar samimi ve yoğun bir programa ev sahipliği yaptı. Sohbete her yaş ve meslek gurubundan dinleyici katılmıştı. Bazı dostlarımız küçük çocuklarını da getirerek, salonu neşelendirdiler.

Konferansta bizi sevindiren diğer bir yönde, bütün okuyucularımız oldukça hazırlıklıydılar. Sorulan sorulardan, kitapları ne kadar güzel özümsedikleri anlaşılıyordu. Kafalarına takılan soruları ise orada sorma imkanı bulmuşlardı. Çok seviyeli ve güzel sorular soruldu. Bu konu da ayrıca bizleri oldukça memnun etti.

Konferansı ayakta dinleyen dostlarımız da haklarını helal etsinler. İnşaallah bundan sonraki sohbetleri daha da büyük salonlarda yaparız.

Ayrıca o gün gelmek isteyip de mazaretleri nedeniyle gelemeyen dostlarımızın da olduğunu biliyoruz. İnşaallah onları da biz aramızda kabul ettik.

Bundan sonraki 2. sohbetimiz Ankara’da, 3. sohbetimiz ise İzmir’de olacaktır. Onların tarih ve yer bilgilerini daha sonra ilan edeceğiz.

Yine “Derûnî Devlet-Kutsal Halı” Kitabına göstermiş olduğunuz ilgiye de ayrıca teşekkür ederiz. Bu kitabın baskısını daha fazla yapmamıza rağmen, daha bir ay olmadan tükenmek üzere. Ayrıca bu yeni kitabımız Avrupa satışlarında en çok satan kitap olmuş. Türkiye dışından da bu kitaba bu kadar teveccüh gösteren dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

İnşaallah pazar günü sohbete katılan bütün dostlarımız memnun kalmışlardır. Ev sahipliğimizde bir kusurumuz olmuşsa, haklarını helal etsinler…
Gerçekten de hep söylediğimiz gibi; 16 Yıldız dostları artık bir aile gibi.

Herkesten Allah razı olsun…

NOT: Sohbetin videosunu ilerki günlerde yayınlayacağız inşaallah…

 

 

Onaltıyıldız //fbkg

Bunlar da hoşunuza gidebilir...