OBAMA’NIN YÜZÜĞÜ İLE SERGİLENEN SAHTE OYUN !

BU SAÇMA SAPAN HABERİ YAPIP, MÜSLÜMANLARIN DUYGULARINI İSTİSMAR EDEN TÜRKİYE’DE Kİ HABER SİTELERİNİ KINIYORUZ !

II. ABDÜLHAMİT DÖNEMİNDE DE AYNI OYUNU ALMAN KRALINI MÜSLÜMAN OLDUĞUNU İDDİA EDEREK İSLAM ALEMİNE YUTTURULMAYA ÇALIŞILMIŞTI!

SONUÇLARI MALUM !

OBAMA’YI YÜZÜĞÜNDE TEVHİT KELİMESİ YAZACAK KADAR MÜSLÜMANSA ! MEDYAYI BU HABERLE AYAĞA KALDIRMAK İSTİYENLERE SESLENİYORUZ !

PEYGAMBER EFENDİMİZ ALTIN’I ERKEKLERE ZİYNET EŞYASI OLARAK YASAKLAMIŞTI !

BU KADAR BASİT KONUDA BİLE MİLLETİMİZİ ALDATMAYA ÇALIŞANLARIN NELERE HİZMET ETTİĞİNİ BU KISA BİLGİ AÇIKÇA GÖSTERMİYOR MU ?

Ayrıca Medya da üst üste Abd istihbarat kuruluşlarına ait raporlar yayınlanıyor. 2022’de İsrail diye bir ülke yokmuşta falan filan !

Bu konu hakkında Mabetçilere ait önemli belge ve bilgiler elimizde ! Bu ekonomik gizli teşkilatın İsrail üzerinden 3.Mabed inşası için sözde İslam teşkilatları ile anlaşma zemini hazırladığına dair belgeler YAYINA HAZIRLANIYOR !

İŞTE İLGİLİ HABER:

Harvard Hukuk Okulu’nda okurken o zamanlar-bekar olan Barack Obama’nın yüzük-parmağında taşıdığı altın yüzük, arkadaşlarının kafasını karıştırmıştı. Obama’nın yüzüğünde La İlahe İllallah mı yazıyor?

Harvard Hukuk Okulu’nda okurken o zamanlar-bekar olan Barack Obama’nın yüzük-parmağında taşıdığı altın yüzük, arkadaşlarının kafasını karıştırmıştı.

Şimdi Obama’nın 1980’lerden yayınlanan yeni fotoğrafları, evli olmayan bir öğrenciyken taktığı yüzüğün 1992’de Michelle Robinson’un nikah töreninde taktığı aynı yüzük olduğunu gösterdi.

Daha önce yayınlanan fotoğraflar Obama’nın 1981’deki Occidental Koleji’nden 1983’de Columbia’dan mezun olana, 1988’deki Afrika ziyaretinde ve 1988-1991 arasında Harvard’da geçen günlerinde yüzük parmağında bir yüzük taşıdığını gösteriyordu. Ancak şu ana kadar bunun şu an taktığı yüzük olduğunu gösteren detaylı bir resim bulunmuyordu.

Harvard Hukuk öğrencilerinin 1990’larda yayınladığı bir mizah yayını, Dewers Scotch (bir tür viski) reklamı kullanarak Obama’yla dalga geçiliyor. Burada Obama’nın “Son Başarıları” listesi arasında “Sol elindeki yüzükle ilgili soruları sürekli saptırmak” sayılıyor.
Bu yorum yüzüğün o zamanlar dahi öğrencilerin merak konusu olduğunu ve Obama’nın bir açıklama yapmadığını gösteriyor.

Hala Michelle’yle evlenmeden önce yüzük-parmağında neden o yüzüğü taşıdığını açıklamış değil.

 

 

FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...