Mabetçiler ve Başları Dokuzlar’a Sesleniyoruz: ATTIĞINIZ HER ÇİRKİN ADIMDA DEŞİFRE OLACAKSINIZ !

KABE, MESCİD-İ AKSA VE PEYGAMBER EFENDİMİZ ( S.A.V.) MEZARI ÜZERİNDE ÇEŞİTLİ EMELLERİ OLANLARA SESLENİYORUZ!!!

ATTIĞINIZ HER ÇİRKİN ADIMDA BİR SIRRINIZI DAHA DEŞİFRE EDECEĞİZ! GAZİ MUSTAFA KEMAL’İN BAŞLADIĞI İŞİ TÜRK MİLLETİ BİTİRECEKTİR!

Yazarımız BARAN AYDIN MABETÇİLERİ DEŞİFRE ETMEYE DEVAM EDECEK …YAZININ İKİNCİ KISMI YAKINDA YAYINA HAZIRLANIYOR! İlk yazı için tıklayın http://www.fbkg.org/belgelerle-rockefellerin-gizli-teskilati-mabetciler.html

İKİNCİ YAZININ EN ÖNEMLİ KONUSU MABETÇİLERİN BİR ÜST EKİBİ OLAN DOKUZLAR’LA İLGİLİ OLACAKTIR!

ANADOLU’NUN NADİR YETİŞEN ERENLERİNDEN BİRİ OLAN OKTAN KELEŞ VE ONALTIYILDIZ EKİBİ DOKUZLARI İLK KEZ TÜRKİYE’dE DEŞİFRE ETMİŞLERDİ. AYNI ŞEKİLDE DOKUZLARIN FELSEFESİNİ VE KÖENLERİNİ DE İLK KEZ YAYINLAMIŞLARDI.

MABETÇİLERİN DÜNYANIN EN GİZLİ EKONOMİK KONSEYİ OLDUĞUNU VE BAŞLARINDA DA ROCKEFELLER AİLESİNDEN BİR FERDİN OTURDUĞUNU BELİRTMİŞTİK. 

PEKİ BU EN GİZLİ EKONOMİK KONSEY NEREYE BAĞLI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ?

DÜNYANIN EN GİZLİ ŞEYTANİ ÖRGÜTÜ OLAN DOKUZLARA !!! DOKUZLAR HAKKINDA İLGİNÇ BELGELER SUNACAĞIZ ! BUNLARDA YAYINA HAZIRLANIYOR! 

GAZİ MUSTAFA KEMAL’İN EMRİ İLE YIKILMAKTAN KURTULAN PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V.)  MEZARI, YÜCE TÜRK MİLLETİNİN ÇABASI İLE YENİDEN ÇİRKİN EMELLERDEN KURTARILACAKTIR!

ŞAM-KUDÜS-İSTANBUL ÜÇLÜSÜNÜN ANAHTARI ANKARA’DIR!

ANKARA TÜRK MİLLETİ VE ORDUSUDUR..BİRİLERİNİN UŞAĞI OLMUŞ, ÇEŞİTLİ TEŞKİLATLARLA BİRLİKTE HÜKÜMET DİYE BAŞA GELENLERİN DEĞİL !!

İşte o çirkin haber ve Can Ataklı’nın yazısı:

 

Atatürk’ün, “Hazreti Muhammed’in mezarının yıkılacağını derin üzüntü içinde öğrendim. Bu kutsal emanete asla dokunamazsınız. Bir tek taşının bile zarar gördüğünü duyarsam orduyu aşağıya gönderirim” diye korumaya çalıştığı kutsal kabre buldozerler giriyor.

Suudi Arabistan dünyanın en önemli İslami miraslarından Mescid-i Nebevî’ye buldozer sokmaya hazırlanıyor.

Russia Today’in haberine göre, dünyanın en önemli İslami miraslarından olan ve Hz. Muhammed’in mezarına da ev sahipliği yapan Mescid-i Nebevî, 6 milyar dolarlık dev bir cami projesi için yıkılacak.

Hicret’ten sonra Medine’de Muhammed bin Abdullah ile ashabı tarafından inşa edilen, Peygamber Mescidi olarak da bilenen Mescid-i Nebevî, Mekke’de bulunan Mescid-i Haram’dan sonra, İslam dünyasının ikinci en kutsal mescidi kabul ediliyor.

Kutsal mekanda, Hz. Muhammed’in yanı sıra Hz. Ebu Bekir ve Hz. Ömer’in de kabirleri bulunuyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...