İsrail, 9’ların Oyuncağı Bir Ülkedir!

Birkaç gün önce 9’lar konseyinden bahsetmiş ve 9’lar konseyinin toplandığını resmi olarak ilk kez açıklandığından söz etmiştik. (http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1973) Bazıları artık bu işin komplo olmadığını anlamaya başladılar. Şeytan’ın emrindeki bu dokuz kişiyi iyi tanımak lazım. Diğerleri hep bunların altında; illimünati, masonlar, kuru kafa ve kemikler vs.

Dün de İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak’ın yine bu 9 ile ilgili ilginç bir açıklaması oldu. Barak: “Ülkesinin ateşkesin en ufak bir ihlalinde bile tekrar saldırıya geçeceğini açıklayarak; ‘Ateşkes 9 gün, 9 hafta ya da 9 ay sürebilir, fakat bilinsin ki İsrail her zaman saldırmaya hazırdır’ ifadelerini kullanandı.”http://haber.gazetevatan.com/israilden-tehdit-gibi-aciklama/494590/30/Dünya

Demek ki, neymiş, İsrail 9’ların talimatları ile hareket eden zavallı bir emir eri imiş… Barak’ın sözlerinden de bu anlaşılmıyor mu?

“O ŞEHİRDE DOKUZ KİŞİ (ELEBAŞI) VARDI Kİ, BUNLAR YERYÜZÜNDE BOZGUNCULUK YAPIYORLAR, İYİLİK TARAFINA HİÇ YANAŞMIYORLARDI.” 

 Neml / 48

ONALTIYILDIZ

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...