Hürriyet’in OKTAN KELEŞ Korkusu !

HÜRRİYET’İN BAZI TARİHÇİLER DEDİĞİ kimseler yoktur!

BELGELERİ İLE PORTSMOUTH KULÜBÜNÜN II. ABDÜLHAMİT İLE İLİŞKİSİNİ ORTAYA KOYAN SİTEMİZDE DE YAZILARINA YER VERDİĞİMİZ OKTAN KELEŞ‘TİR!

BU İDDİAYI BAZI TARİHÇİLER DEĞİL, BELGELERİ İLE yalnızca OKTAN KELEŞ ORTAYA KOYMUŞTUR !

OKTAN KELEŞ‘İN ADINI ANMAMASI İSE HÜRRİYET’İN VE TÜRK BASINININ ACİZLİĞİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR !

Orjinal belgeler ile Türk tarihine ait çok önemli sırları deşifre eden Keleş’i kaynak göstermekten bile korkan masonik medyaya sesleniyoruz !

Siz saklasanız da tüm HAKİKAT bir bir ortaya çıkacaktır !

İŞTE O HABER:

İngiliz futbol takımları içinde ay yıldızlı logosu ile dikkat çeken Portsmouth kapısına kilit vurmanın eşiğine geldi. Bazı tarihçilere göre Osmanlı Padişahı II. Abdülhamit’in kurdurduğu iddia edilen 114 yıllık kulüp, futbolcularını başka bir takıma transfer olmaya ya da ücretlerinde indirime gitmeye ikna edemezse 10 Ağustos’ta kapanacak.

 

‘Kulübü seviyorsanız gidin’

 

Çok değil, bundan 4 yıl önce Federasyon Kupası’nı kazanan ve tarihinde 2 de lig şampiyonluğu bulunan takımın, sezona eksi 10 puanla Lig 1’den (3. Lig) başlaması planlanıyordu.

 

Ancak borçları nedeniyle kayyuma devredilen kulübün başına atanan Trevor Birch, “Futbolcular ya ayrılmalı ya da maaşlarından feragat etmeli. Bazı oyuncular ve menajerleri hala içinde bulunduğumuz durumun farkında değil. Aksi taktirde Portsmouth 10 Ağustos tarihi itibariyle kapanacak’’ diyerek kötü haberi verdi.

 

35’lik Kanu da orada

 

Birçok futbolcusu ayrılan Portsmouth’un takımda kalan en pahalı futbolcuları durumunda bulunan Tal Ben Haim ve ünlü golcü Kanu’nun 3 milyon Sterlin civarında alacağı var.

 

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21064667.asp

 

 

FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...