HUGO PROJESİ …

Çok az bir süre sonra Baran Aydın’ın kaleme aldığı HUGO PROJESİ VE DABBET-ÜL ARZ başlıklı makale yayınlanacaktır ..

Sitemizde ilk kez açıklayacağımız belgeler ile adını VİCTOR HUGO’dan alan büyük projeden bahsedilecektir .. 

Bir haftadır bir takım kişilerden mailler alıyoruz .. Maillerde siz hangi parti için çalışıyorsunuz ? Siz kimsiniz? vs. gibi abuk sabuk sorulara muhattap oluyoruz..

Şunu belirtelim hiç bir partiye hiç bir sivil toplum örgütüne bağlı değiliz! Kimseden para almıyoruz ! Google reklamlarını dahi kullanmamakta ısrarcıyız! FBKG sitesini para kazanmak veya birilerine yaranmak için kurmadık!

Ayrıca çeşitli sitelerde görüldüğü üzere facebookta ki beğeni butonu üzerinden yarış yapanlardanda değiliz. Çünkü beğeni butonuna basarak hele de facebook gibi bir yapının içerisinden sitenin tıklanmasını yükseltmek için ülke kurtaranlardan değiliz!

Sözde Atatürkçü ve mason şoven yazarların yazılarıyla sitemizi kirletmeye de gerek duymuyoruz!

Sitenin amacı düşünsel alanda okurlarımıza kapı açmaktır. İnternetin kirli ortamında orjinal belgeler ile okura doğru bilgi sunabilmektir.

Elimizde bulunan orjinal belgeler ile yayın yapmaya çabalıyoruz ! Masonluk hakkında ahkam kesenlerin de bu belgeleri kopyalama yöntemiyle çoğaltmaya çalıştığını biliyoruz. Ancak onlara da gerekli uyarılarda bulunulmuştur!

Önümüzde ki günlerde çok önemli belgeleri sitemizde yayınlacağımızı duyurarak, okuralarımızın gönderdikleri maillere teşekkürlerimizi sunuyoruz !

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...