Gizli Masonik Örgütlerle İlişkili Ne Cemaat Ama !

Adnan Oktar’ın televizyon sohbetlerinde yanında eşlik ettiği güzel kızlar başta sosyal medya olmak üzere tüm mecralarda çok konuşuluyor… ADNAN OKTAR KADAR POPÜLERLER A9 kanalında gerçekleşen sohbetlerde Adnan Oktar dini bilgileri güzel kızlar eşliğinde izleyicilere aktarıyor.

Yazdığı kitaplar, çektiği dini içerikli belgesellerle dünya çapında bir üne kavuşan Adnan Oktar’ın ekran önüne çıkardığı kızlar da en az kendisi kadar popüler olmaya başladı.

Birbirinden güzel kızların ekranda boy gösterip Adnan Oktar karşısında sohbete eşlik etmeleri ortaya bir hayli ilginç görüntülerin çıkmasına neden oluyor. Adnan Oktar ve güzellerinin sohbetleri şeklinde geçen programın en enkli anları ise çalınan müzikler eşliğinde tüm ekibin dans etmesi.. ELEŞTİREN DE VAR DESTEKLEYEN DEAdnan Oktar’ın A9 kanalındaki bu programını eleştirenler olduğu gibi tutucu bir şekilde destekleyenler de var. Programın güzelleri olarak anılan bu kızlar kendi Facebook ve Twitter sayfalarında da fotoğraflarını paylaşıyor. Tüm ekibin bir arada olduğu son paylaşım ise adeta sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. CANLARINI MALLARINI ALLAH YOLUNA ADAMIŞ KARDEŞLERİM Paylaşımda tüm ekibin yer aldığı karenin altında ise CANLARINI, MALLARINI ALLAH YOLUNA ADAMIŞ, KALPLERİ ALLAH’A TUTKU DOLU AŞKLA BAĞLI, CESUR, YİĞİT, ALLAH’TAN BAŞKA HİÇBİRŞEYDEN KORKMAYAN, RUHLARI GÜZEL, HUYLARI GÜZEL, CANIM KARDEŞLERİMLE şeklinde bir açıklama yer alıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...