EROL ELMAS Yazdı: Vatikan Rengin Soldi

PAPA beyazladı.  Adaylar arasında bulunan Zenci Papa tüm dünyada oldukça çok konuşuldu. Birçok plan doğrultusunda Zenci Papa’nın  çok kuvvetli bir aday olduğu hep yazıldı çizildi. Oktan Keleş’in  yazmış olduğu; “Yahudi Papa, Habeşli Köle” makalesinde  (http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2143) Papa 16. Benedikt’in arması,  Peygamberimiz (sav)’in  ahir zamanda Kâbe’yi yıkmak isteyen Habeşli zenci bir köleden bahseden hadisi…  Oktan Keleş o yazısında; hep hazırlıklı bekleyeceğimizi de vurguluyordu.

Bazıları orada yazılanları anlamamış olacaklar ki, abuk subuk şeyler yazıyorlar. Oktan Keleş’in makalesi yukarıdaki linkte duruyor. Kelimesi kelimesine şöyle diyordu Oktan Keleş: “Yeni Papa olacak kişi için “Zenci Papa” adayı konuşuluyor. Hatta en güçlü aday deniliyor. Tabii gelmesi kesin değil. Nedeni ise detaylı olduğundan vaktinizi fazla almamak için yazmıyorum.” Zenci Papa’nın gelmesi KESİN DEĞİL, NEDENİ DETAYLI”diye yazmış Oktan Keleş. Bu cümleden gelecek Papa’nın KESİN ZENCİ olacağını nereden çıkarıyorlar. Buradaki sıkıntı, Oktan Keleş’in yazdıkları ile yapılan yorumların karıştırılmasından kaynaklanmaktadır.

Bahse konu makalede Oktan Keleş ariflere Fransa ile ilgili bir sinyal vermişti. Yeni  Papa Jorge Mario Bergoglio Francis lakabını kendine seçti. Plan tam gaz devam ediyor ve daha bitmedi.

 Bir detay, Yeni Papa Arjantili Kardinal Mario Bergoglio Avrupa dışından seçilen  ilk Papa  oldu. Nereden, Arjantin’den. Uzun zamandır Arjantin ve İngiltere arasında Falkland adaları konusunda bir gerilim vardı. Ne tesadüftür ki, yeni Papa’nın seçildiği gün yani 13 Mart’ta da Falkland’da refarandum yapıldı. İngiltere ve Arjantin arasında tarihsel çekişme konusu Falkland adalarında halkın yüzde 98.8’i Güney Atlantik’teki adaların İngiltere’ye bağlı kalmasını onayladı. Adalar üzerinde hak iddia eden Arjantin referandum sonuçlarını tanımayacağını duyururken, İngiltere Başbakanı David Cameron ise Arjantin hükümetini, halkın iradesine saygı duymaya ve referandum sonuçlarını kabul etmeye çağırdı. Arjantin’e refarandum baskısı yapıldı.Acaba Falkland’a karşı Papalık koz olarak mı kullanıldı? 

Papalık seçimlerinde neler yaşandı? Mesela kardinallerden biri neden kalp  kriz geçirdi?

Yeni Papa Arjantili Kardinal Mario Bergoglio, Türk gücüne, milletine, İslam’a düşman bir sapık.

Bizim için, siyah beyaz fark etmez. Küfür tek millettir. Papa papadır. Düşmanı takipte gevşeklik yok.

Vatikan’ın tüm kirli  çamaşırlarını, işbirlikçileri ile birlikte ortaya dökmeye devam edeceğiz.

Mesela yeni Papa’ya kutlama mesajlarında sürprizler var mı?

Oktan Keleş Vatikan’ın sapıklığını yazdığında; “hadi ya, bu kadar da olur mu, adamlara iftira atıyorsunuz” diyenler, binlerce homoseksüel ilişki, çocuk tecavüzü ortaya çıkınca, sus pus oldular.

 Papa 16. Benedikt’in gidişine göz yaşı dökenler, şunu bilmeli, çok ağlayacaksınız. Bize Vatikan’la neden böyle uğraşıyoruz diyen cücükler var, tıpkı neden  barış dili kullanmıyorsunuz diyen cücükler gibi.  Yönlendirme yapan; sözde tarikat, cemaat ağzı ile yani onlardanmış gibi görünenler var. Ortalığı karıştırmak, kızıştırmak için  bize havlayan CİA ajanları da var. Çok üzülüyorlar, kuduruyorlar ama nafile.  İt ürür, kervan yürür.

Hollanda’daki Türk çocuklarının, koruyucu aile adı altında, sapıklara verilmeleri VATİKAN’IN talimatıdır. İslam dünyası buna neden tepki göstermiyor? Nerede bu  Müslüman cemaatler, tarikatlar, Müslimler?

Hollanda’dan  bir çok mail geliyor: Oradaki bir takım Vatikancı, işbirlikçi sözde Müslümanların bu çocuklu ailelere baskı yaptığı,  Hollanda devletine, hangi ailelerden çocuk alınacak rapor verdiğine dair. Tek suçları da TÜRKÇE KONUŞMAK. EĞER BUNLAR DOĞRU İSE DERHAL HÜKÜMET HAREKETE GEÇMELİ. BU KONUNUN TAİPÇİSİ OLACAĞIZ. DÜŞMANI TAKİPE DEVAM.

Erol Elmas

ONALTIYILDIZ //FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...