Derûnî Devlet-Kutsal Halı Kitabı ÇIKTI!

Ve hasret bitti… Beklediğinize değecek bir kitap…

5 Ekim Cuma günü çıkacağını duyurduğumuz  Oktan Keleş’in “Derûnî Devlet-Kutsal Halı” Kitabı çok şükür bugün çıktı. Cumanız mübarek, kitabınız hayırlı olsun… Kitabın yeni formatını  da beğeneceğinizi umuyoruz.

“Dünyayı sarsacak şifreler ilk kez çözülüyor, sloganı ile çıkan kitap, yeni bir tarihin yazılmasına sebep olacak bilgi ve resimlerle dolu.” demiştik. Kitabı okuyunca bu sözün manasını daha iyi anlayacaksınız…

Kitabı imzalı olarak, (ilk 200 kişi)  internetten satın almak isteyenlerhttp://www.kitapelinizde.com/kitap/791113/deruni_devlet___kutsal_hali_oktan_keles.htm  adresine başvurarak ön sipariş vermişlerdi. İmzalı ilk  200 adet kitap sayısına Çarşamba günü ulaştık. Dostlarımızın teveccühüne teşekkür ederiz. Bu okuyucularımızın kitapları dün gece Oktan Keleş tarafından imzalanmış olup, bugün itibarı ile adreslerine gönderilecektir. (NOT: Başvuru çok olunca Oktan Bey 250 kitabı imzalamıştır.)

Ayrıca kitap bugün diğer internet siteleri ve dağıtım şirketlerine verilecektir. Kitabı bulamayan arkadaşlarbaşvurdukları kitapçılardan, kitabın dağıtımdan alınmasını isteyebilirler.

Daha önce de duyurduğumuz gibi İstanbul, Ankara ve İzmir’de imza ve söyleşi günleri düzenleyeceğiz. Kitabı imzalı alamayan, almak isteyen kardeşlerimiz, bu imza günlerinde  kitabı imzalı olarak alma imkanına kavuşacaklardır. Bu konudaki tarih ve yer bilgilerini sitemiz aracılığı ile duyuracağız.

İzmir’deki kardeşlerimiz Kemaraltı’ndaki Anadolu Kitap Dağıtım’dan kitabı temin edebilirler.

Ankara’da ise Kızılay’daki AKÇAĞ Kitabevi’ne gönderilmiştir.Ayrıca Ankara Kızılay’da Birleşik Kitabevinde kitap bulunmaktadır.(Tel(430 10 00)

Kitaba ulaşamayan, bulamayan arkadaşlar Kırkkandil yayınları (Telefon : 0212 – 513 16 92,bilgi@kirkkandil.com)  veya bizimle irtibata geçebilirler.

İngiltere’den kitabı almak isteyen dostlarımız da utku.29@hotmail.co.uk  adresine müracaat ederlerse, kitabı sadece bedeli karşılığında elde edebilirler. Kargo ve posta masrafı ödememiş olurlar.

Kitap ile ilgili düşüncelerinizi, kitaptaki imla ve diğer hatalarla ilgili görüşlerinizi, eleştirilerinizi buulkem@gmail.comadresine gönderirseniz inşallah ikinci baskıda maddi hataları düzeltme imkanımız olur.

Artık yeni bir devir başlıyor…

Erol Elmas

ONALTIYILDIZ // FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...