BU SİYASET SAHİPLERİ TÜRK MİLLETİ’Nİ DAHA NE KADAR ALDATABİLECEK!

AKP Hükümeti yeni bir süreç başlatmış, terör bitecekmiş, akan kanlar duracakmış, ülkemize barış, kardeşlik ve huzur gelecekmiş.

Bu sürece CHP destek verecekmiş, MHP de henüz ses yok, büyük bir ihtimalle ihanet süreci diyecektir, yarın Salı, dinleriz.

Bugün ülkemizde Kürt meselesi değil, Kürdistan meselesi vardır, hani şu 1920‘de Sevr tezgahında gerçekleştiremedikleri mesele.

Nedir Kürdistan meselesi; özerk tampon yönetimle Anadolu’nun Asya ile bağını kesmek yani Anadolu’nun Asya’dan alacağı desteği ve Türk Devletleri ile arasındaki yolu kesmek, bu bir. İran, Irak ve Suriye’yi Kürt ekseninde parçalamak, bu iki. Kurulması planlanan Kürdistan’ı İsrail’e müttefik yapmak ve enerji kaynaklarını ele geçirmek, bu üç. Nihai hedefi de Türk kimliğini değiştirip, Müslüman Halkı Hıristiyanlaştırıp Anadolu’nun yönetimini ele geçirmek yoluyla 1071 Malazgirt Türk-Bizans savaşının rövanşını almaktır.

Bu süreç belki 1938′ten, belki de 1970′ten bu yana işliyor ve ASALA-PKK adı altında örtülü bir savaş olarak işliyor. Önce silahlı PKK, ardından siyasi PKK ve şimdi de bu siyasi PKK’yı yönetime getirme şeklinde işliyor. Ve biz hep kaybediyoruz, tıpkı 91 Körfez savaşı, tıpkı 2003 Körfez savaşı sonuçlarından görüleceği gibi.

91′de bir koyup üç alacaktık, 100 milyar dolar ekonomik kayba uğradık. Üstüne de karşımızda Özerk Barzani ile 20 bin silahlı pkk bulduk. 
2003′te bir koyup beş alacaktık, önce Kerkük Barzani’ye gitti, ardından pkk siyasallaştı ve Barzani Federe Kürt Devletinin başına geçti. Üstüne de çuval

Bugünkü sürecin temeli ise “demokrasi, insan hakları” adı altında Kürtçeyi ana dil olarak resmileştirmeye ve farklı lehçeleri Kürtçe altında birleştirip bir millet dili yapmaya… “Akan kanlar dursun, barış, beyaz sayfa” denilerek Irak’taki on bin teröristi Doğu’ya getirip ordu kurmaya, İmralı’da yatan hain ve 600 kişilik yönetici kadrosunu da Doğu’da yönetime getirmeye… Buna karşılık tutuklu ve hükümle askerleri serbest bırakmaya ve bu sürecin sonunda anayasayı değiştirerek TÜRK KİMLİĞİ, TÜRK MİLLETİ VE ATATÜRK kavram ve değerlerini kaldırıp yok etmeye dayanıyor.

Türkiye, egemenliğin asıl sahibi olan Türk milleti buna izin vermemeli ve bu siyaseti değiştirmelidir. Türkiye’nin öz güç ve kaynaklarıyla terörü bitirecek, doğu’daki ortaçağ derebeyliğini yıkarak demokrasiyi ve insan haklarını Şemdinli’ye götürecek siyasi gücü vardır.

Bunu yapabilmek için de, bugüne kadar Türk milliyetçiliği ve Atatürk üzerinden siyaset yapanların meclis’ten çekilmesi ve doğrudan halka giderek yine halktan alacağı destekle erken seçim yoluyla bu hükümeti değiştirmesi zorunludur.

AKSİ HALDE KURBAĞA MİSALİ YAVAŞ ATEŞTE AĞIR AĞIR YOK EDECEKLER BİZİ, TÜRK MİLLETİ VE ATATÜRK’Ü… BUNA İZİN VERMEYE KİMSENİN HAKKI YOKTUR!

ERDAL SARIZEYBEK
İLK KURŞUN

Bunlar da hoşunuza gidebilir...