Belgelerle KUDÜS DUVARLARINDA MABEDCİLER

Bir önce ki yazımda Türkiye’de ilk kez açıklanan belgeler ile Rockefeller ailesinin başkanlığını yaptığı, masonlardan kısmen bağımsız ritüellere sahip Mabedciler adlı dünyanın en gizli ekonomik 9 kişilik teşkilata dair bilgileri açıklamıştım.

Yazıyı yazdıktan sonra çok olumlu tepkiler geldi. Bunların yanında açıklanan belgeleri bir kitaptan alıntı sananlarda çıktı. Olumlu ve olumsuz mail atan tüm büyüklerime saygılarımı sunuyorum.

Öncelikle bilinmesini istediğim konu şu; açıkladığım belgeler bir kitabın sayfalarına ait değil! Belgeler Türkiye’de ki Mason Locasının sadece ÜYELERİNE MAHSUS dağıttığı Mimar Sinan adlı yayın organına aittir. O sebeple bir yanlış anlaşılma olmasını istemem.

İlk yazıda Mabedcilere üye olunabilmesi için Masonluğun en üst 3 derecesini bitirmek gereklidir demiştik. Özellikle Mabetçilerin, 30. Derece Mason ritüellerini kendi ritlerinde 1. Derece saydıklarını belirtmiştik. Türkiye’de ilk defa imzalı ve büyük katiplik mührü ile mühürlü ender nüshasını sizlere sunmuştuk! Bu mühürlü belge Türkiye Yüksek Şurası’nın ( ki dernekler kanununda yüksek şuranın ismi Türkiye Fikir ve Kültür Derneği diye geçiyor) 30. Derece çalışmasına aittir.

30. dereceye ulaşan her masonun en büyük yemini şudur:

3. MABEDİ İNŞA ETMEK VE MABED KURULURKEN VERİLEN KURBANLARIN İNTİKAMINI ALMAK!

Mabedcilerin ana hedefi 3. MABEDİ inşa etmekti! Mabedin inşası için uygun ekonomik ortam yaratılıyor ve Mabedin inşa sürecinde çıkacak zorluklar aşılmaya çalışılıyordu! Bunu ise dünyanın bir numaralı zengini ROCKEFELLER ailesi başkanlık ettiği teşkilata sağlıyordu.

Mabedciler amaçları için uyguladıkları ilk yemin töreninin ilk aşaması Masonların 30. Derecesine aittir demiştik! İşte ilk kez yayınlanan belgeler ile Türkiye Yüksek Şurası’nın ( Fikir ve Kültür Derneği , dernekler kanununda ki adı budur ) 30. Derecesine ait yemin metni ve çalışma kılavuzu!

Solda ki sayfanın en alt kısmında yüzüğün olduğu kısımda ne yazıyor? Tüm okuyucularımızın bunları iyi okumasını istiyoruz! 3. Mabedi inşa etmek ve kurbanların intikamını almak. Düşünün… Ülkemizde ki Mason localarında 30. Dereceye gelen her mason bu amaç uğruna yemin etmeden bir sonraki dereceye atlayamıyor! Ne kadar hazin bir durum… Bu ayrı bir yazının konusu…

Mabedciler bu dereceyi sindiremeyen kişileri asla aralarına kabul etmiyordu. Mason bu ritüellerle hem düşünsel hem de simgesel yaptığı hareketlerle hazırlanıyor ve mabedcilerin gözetimine girmeye hak kazanıyordu!

Mabedcilerin lideri hep Rockefeller ailesinden olduğundan bahsetmiştik. İlk yazımızda önemli bir iddia da daha bulunmuştuk:

Mabet Teşkilatının en önemli tapınağı Rockefeller tarafından özel olarak Osmanlı devletinin yıkılma sürecinde 1918 yılında yapılmış olup merkezi KUDÜS’TE SÜLEYMAN MABEDİNİN DUVARLARI İÇİNDEDİR ! Bu belgeler ise ikinci yazımızda açıklanacaktır !

Evet… Sol tarafta ki resimde gördüğünüz inşaat planları Rockefeller’in yaptırdığı ve Mabedcilerin en büyük Tapınağına ait inşaat planlarıdır ve orjinaldir!

Yine ilk kez açıklanacak bir bilgiyi sizlere sunalım! Rockefeller Mabedcilerin en ünlü tapınağının mimarisini yaptırırken Süleyman Mabedinin yeni halinin örnek alınmasını istemiştir!

YENİ YAPILACAK MABED, SÜLEYMAN TAPINAĞININ YENİDEN DİZAYN EDİLDİKTEN SONRA Kİ HALİNİN KÜÇÜK VERSİYONU OLACAKTI. Yani Süleyman Tapınağı’nın inşa sürecinde ki yeni oluşacak hali mimarı açıdan Rockefeller tarafından yapılan küçük tapınağa uygulanmıştır! Nitekim resimde gördüğünüz tapınağın planları orijinal belgelerdir ve Süleyman Mabedinin küçük versiyonudur!

Dünya üzerinde bir tane daha Süleyman Mabedinin yeni inşa edilecek haline birebir inşaat planları benzeyen mimarı eser yoktur!

Ne demiştik tapınak Kudüs Duvarlarının içindedir! Birçok kişi mail attı. Böyle şey olur mu zırvalıyorsunuz diye!

Bal gibi olmuş!

Dünya üzerinde varlığından bihaber olunan yapıya ait belgeleri sunuyoruz! İkisi resim yukarıdadır.

Belgeler Natıonal Geographıc adlı derginin bir sayısına aittir! Fakat göreceğiniz üzere o kadar küçük bir yazıyla ve şekille bu yapı verilmiş ki görmek ve ne olduğunu anlamak dikkatsiz bakınca imkansız oluyor!

Kudüs’ün Kutsal Toprakları adıyla yayınlanan haritanın en altına dikkatlice bakın… Küçük bir harita daha mevcuttur. Bu harita Kudüs duvarlarının kuş bakışı resmidir. Haritayı yakınlaştırdığımızda yüzüğün olduğu yerde köşede ufak bir yapı ve isim yazıyor… Biraz daha yaklaştırdığımızda ise Mabetçilerin en kutsal tapınağı ile karşılaşıyoruz! Hem de MÜSLÜMAN BÖLGESİNİN İÇERİSİNDE VE DİBİNDE!

Müze denilen yerin inşaat projelerini verdik. Haritada müze diye geçen yer MABEDCİLER İÇİN EN BÜYÜK TAPINAKTIR! Tapınağın yuvarlak masasına ait orijinal resmide ilk yazımız da vermiştik! Tapınak dünyanın her dönemine ait tarihi eserlerle dolu. Dünyanın en eski yazmaları burada saklanmaktadır! Sözde İslami döneme ait eserler, Yahudi Hristiyan, aydınlanma çağı vs.. aklınıza gelebilecek dünyanın her dönemine ait eserler burada korunmaktadır ve Mabedcilerin ayinlerinde kullanılmaktadır!

Kutsal topraklarda Tapınak Şövalyelerinden sonra hiç kimse böyle bir izne tabii olmamıştır! Tarihte sadece Tapınak Şövalyeleri küçük bir ritüel binası inşa etmişlerdi. Ama ecdadımız Eyyübi orayı yerle bir etmişti. Fakat ikinci kez ise bu izin ROCKEFELLER’A ve dolayısı ile mabedcilere ait oluyordu! Umarım birileri şimdi anlamıştır. Dünyanın en büyük zengini bu adamlar için paranın niçin bir araç olduğunu. Şeytani örgütlenmeler parayı asıl amaçları için ustaca kullandıkları gayet açık!

Şimdi geçelim bir diğer iddiamıza. Ne demiştik?

Üçüncü tapınağın inşası için sahip olunan en ünlü hastanelerde ünlü bilim adamlarının isimleri ile kodlanmış (örneğin NEWTON PROJESİ gibi ) projeler doğrultusunda bilimsel araştırmalar sonucu bölge halkı üzerinde genetik çalışmaların yapılması. İkinci yazıda bu projelerden birine yer verilecektir demiştik.

Bu yazıda sadece bu projenin ismini açıklayacağız ve belgelerini sunacağız. Bundan sonraki yazımızda ise HUGO PROJESİNİN ne olduğunu anlatacağız! Çünkü Hugo Projesini tek başına anlatmak bu yazıyı 5-6 sayfaya çıkaracaktır.

İşte HİÇ BİR YERDE İSMİ DAHİ GEÇMEYEN VE İSMİNİ ünlü yazar VİCTOR HUGO’DAN alan HUGO PROJESİNE AİT BELGELER!

Bakın yine gizli tutulan proje mason dergisi tarafından yayınlanmış. Yayının 9. Sayfasında yayınlanmıştır.

Neden bu projenin babası Victor Hugo olmuştur. Bu bilgileri de yazımızın bir sonraki bölümünde ilk kez yayınlayacağız!

Yazı dizimizin bu bölümüne son verirken, bazı gelen maillere kısaca yanıt verelim.

Haklı olarak şöyle sitem edenler var. Eee bunları açıkladınız da peki Türkler buna karşı ne yapıyor?

Tüm bu arkadaşlara şu kadarını söyleyelim.  Türkler bilinen bilinmeyen, görünen görünmeyen çok şey yapıyorlar. Bunlarla mücadele eden özel yetiştirilmiş insanlarımız ve teşkilatlarımız mevcut. Yazı dizimizin ileriki bölümlerinde belgeleri ile dilimiz döndüğünce bahsedeceğiz. Bu teşkilatların birer planları olduğu gibi TÜRK MİLLETİNİNDE planlarının olduğunu ileriki bölümlerde anlatacağız!

Yine sonraki yazılarda bu özel birliklerden en önemlisine hizmet veren ve benim için çok özel bir insan olan HİLAL AĞABEY’DEN öğrendiğim bazı bilgileri ve dünyanın en şeytani örgütü DOKUZLAR hakkında ki belgeleri sunacağız!

Ayrıca değerini benim kullanacağım hiçbir kelime ile anlatamayacağım sayın Oktan Keleş’in Deruni Devlet-Kutsal Halı kitabında ki konulardan alıntılar yaparak, gizli teşkilatların bu konular hakkında ki projelerine dair belgeler sunacağız. Mesela Sayın Oktan Keleş’in Deruni Devlet-Kutsal Halı kitabında geçen SİNGULARİTY TEHLİKESİ ile HUGO PROJESİNİN bağlarını belgeleri ile sunacağız!

Yazı dizimiz devam ettikçe Türkler bu konulara karşı neler yapıyor ve neler yapacağı anlatılacaktır.

Şimdilik bu kadar…

Yazının ilk bölümü için linki tıklayın: http://www.fbkg.org/belgelerle-rockefellerin-gizli-teskilati-mabetciler.html

 

BARAN AYDIN

FBKG

 

NOT: Belgeleri resmi farklı kaydederek daha yakından bilgisayarınızda okuyabilirsiniz!

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...