AY ve YILDIZ TEŞKİLATI …

TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ VE GİZLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI…

BİZZAT ATATÜRK TARAFINDAN SELANİK ŞUBESİ KURULAN TEŞKİLAT ÇOK ÖZEL BİRLİKLERDEN MEYDANA GELİYOR..

BAŞTA ASKERİ İSTİHBARAT OLMAK ÜZERE, İKTİSADİ VE SİYASİ İSTİHBARATINDA TOPLANDIĞI TEK MERKEZ !

BU MERKEZİ ATATÜRK FEVZİ PAŞA VE İSMAİL FAZIL PAŞA İLE CUMHURİYET KURULDUKTAN SONRA DEVAM ETTİRDİ. AYRICA İSTİKLAL SAVAŞINA BÜYÜK KATKI SAĞLANDI !

BU BİLGİLERİ BİR KİTAPTA TOPLUYORUM!  TÜRK GENÇLİĞİNİ KANDIRAMAYACAKLARINI paganlara ve vatikana ÖĞRETECEĞİM ! AY YILDIZ TEŞKİLATI BİR KİTAP HALİNE GETİRİLECEK!

KEMALİZM ÖLDÜ DİYENLER, HALA ATATÜRK’ÜN ÖNDERLİK YAPTIĞI EN GİZLİ İSTİHBARAT ÖRGÜTÜ VE ATATÜRK’ÜN KENDİ MÜHRÜNÜ VERDİĞİ T.C.’NİN EN ÜST KURUMU SAYESİNDE ÜLKESİNDE YAŞAYABİLDİKLERİNİ ANLAYACAKLAR !

KEMALİZM’İN GERÇEK FELSEFESİNİ ÇARPITAN SAHTELERİDE BU SÜREÇTE BİR BİR DÖKÜLECEKLER !

İLK KİTABIM ATATÜRK’ÜN GİZLENEN VASİYETİ ADLI ÇALIŞMAM OLACAK…

BU KİTABIN  PİYASAYA ÇIKMASININ ARDINDAN İSE BENİM İÇİN TEK ÖNEMLİ KONU OLAN AY-YILDIZ TEŞKİLATI ADLI İKİNCİ KİTABIM YAYINLANACAK.

 İLK KİTABIM OLACAK ATATÜRK’ÜN GİZLENEN VASİYETİ İLE AY-YILDIZ TEŞKİLATININ BİR İLİŞKİSİ YOKTUR. BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ İKİ KİTAP OLACAKTIR!

BİRİ ATATÜRK’ÜN GİZLENEN DOSYALARININ VARLIĞINI DOĞRULAYACAK VE SADECE BENİM TARAFIMDAN DİLE GETİRİLECEK OLAN VE İLK KEZ AÇIKLANACAK OLAN 17. YILDIZ VİZYONUNU ANLATACAKTIR.

ANCAK İKİNCİSİ BENİM İÇİN SON DERECE VE TEK ÖNEMLİ KONU OLAN ATATÜRK’ÜN İSTİHBARAT TEŞKİLATININ MUHTEVİYATINI AÇIKLAYACAKTIR! AY-YILDIZ TEŞKİLATINI BEKLEYİN…

AY-YILDIZ TEŞKİLATI HAKKINDA İLK KEZ BU AÇIKLAMALAR TARAFIMDAN YAPILMIŞTIR. BENİM DIŞIMDA AY-YILDIZ TEŞKİLATINI HERHANGİ BİR KONU İLE İLİŞKİLENDİRENLERİN KONU İLE HİÇBİR ALAKASI YOKTUR! ÇÜNKÜ ELLERİNDE BU SİTEDE Kİ YAZIMDAN BAŞKA BELGELERİ YOKTUR!

 

 

BARAN AYDIN 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...