100 YILLIK KABALİSTİK OYUNA START VERİLDİ!

Bir süre önce bir yazı yazıp ( http://www.fbkg.org/yuzyillik-kabalistik-oyun-ay-yildiz-ile-bozulacak.html )Balkan savaşlarının yüzüncü yılında günümüz balkanlarının aynı tiyatroya mağruz kalabileceğini belirtmiştim!

Nitekim Balkan Savaşları’nın yüzüncü yılının içerisinde bulunduğumuz bu yılda dün inanılmaz diye nitelenen bir olay gerçekleşti!

Tüm medya sanki hiç beklenmedik bir saldırı gibi olayı lanse ettiler. Oysa ki bir yıl önceden okurlarımızı uyarmıştık !

Paganistik örgütler 100 yılda bir aynı bölgede aynı amaçları için farklı senaryolarla karışıklık çıkaracaklar demiştik! Bulgaristan’da ki saldırı bunun başlangıcıdır! 

Tüm TÜRK MİLLETİNİ uyarıyoruz!

Balkanlar’da derin hedefler kovalayan yapılanmalar faaliyette, aynı olay önümüzde ki günlerde Yunanistan’da da yaşanırsa hiç şaşırmayın!

1912-1913, 2012-2013 100 YIL ARADAN SONRA BALKAN OYUNU YENİDEN BAŞLADI!

Ama o zaman da belirttik bir daha belirtelim:

BU OYUNU AY-YILDIZ BOZACAK !

 

İşte o haber:

Bulgaristan’da Türk milletvekiline HÖH partisinin 8’inci olağan kurultayında parti lideri Ahmet Doğan’a karşı silahlı bir kişi saldırıya girişimi yapıldı.

Çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu HÖH partisinin 8’inci olağan kurultayında parti lideri Ahmet Doğan’a karşı silahlı bir kişi saldırıya teşebbüs etti. Ahmet Doğan’ın, kongrede program konuşmasını yaptığı esnada, kimliği belirlenemeyen genç bir kişi, elindeki tabanca ile hızla kürsüye doğru koşarak tabancayı Doğan’ın kafasına dayadı.

 

Yaklaşık 3 bin kişinin bulunduğu salonda, kürsünün yanında bulunan HÖH milletvekilleri Ahmet Doğan’ı yere yatırırken, saldırganı ateş etmeden etkisiz hale getirdiler.
Yaklaşık beş dakika süren olay sırasında saldırgan, salonda bulunan HÖH milletvekilleri ve delegeler tarafından etkisiz hale getirildi ve güvenliği sağlayan Milli Güvenlik Servisi yetkililerine teslim edildi.

BARAN AYDIN

FBKG

Bunlar da hoşunuza gidebilir...